𝗢𝗠𝗚! De aanname van Robert Lewandowski waarmee hij de strafschop verdient.. 🤤
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) March 8, 2022
En vanaf 11 meter blijft de Pool vervolgens ijzig koel: 1-0! 💫#ZiggoSport #UCL #BAYSAL pic.twitter.com/QzsTY0IKZT
Lewandowski schiet penalty binnen na fout Wöber en maakt tiende CL-treffer
Bayern München is dinsdagavond goed begonnen aan het Champions League-duel met RB Salzburg. Robert Lewandowski weet met een strafschop zijn tiende treffer van het seizoen te maken in het miljardenbal.
Oud-Ajacied Maximilian Wöber gaat in de fout en haalt de Poolse spits neer die zichzelf met een heerlijke aanname vrijspeelt. Lewandowski gaat zelf achter de bal staan en faalt niet. Door de vroege voorsprong staat Bayern bij deze stand in de kwartfinale van de Champions League. Salzburg moet aan de bak!
Lewandowski staat door zijn tiende treffer tweede in de topscorerslijst van deze editie van de Champions League. De Poolse spits moet alleen Ajax-spits Sébastien Haller voor zich dulden.