matches of 24 januari 2023
NLD
Eredivisie
More Eredivisie- FT
- 1
- 0
- FT
- 0
- 0
NLD
Keuken Kampioen Divisie
More Keuken Kampioen Divisie- FT
- 5
- 3
DEU
Bundesliga
More Bundesliga- FT
- 1
- 6
- FT
- 0
- 5
- FT
- 2
- 2
- FT
- 1
- 1
ITA
Serie A
More Serie A- FT
- 4
- 0
ENG
League Cup (Engeland)
More League Cup (Engeland)- FT
- 0
- 1
NLD
Azerion Vrouwen Eredivisie (Nederland)
More Azerion Vrouwen Eredivisie (Nederland)- FT
- 1
- 0
BEL
Tweede Klasse (België)
More Tweede Klasse (België)- FT
- 0
- 1
Club vriendschappelijk
More Club vriendschappelijk- FT
- 2
- 2
Nacional
Peñarol
- FT
- 1
- 3
FK Elektron
Mashuk-KMV
- FT
- 2
- 0
Dynamo Makhachkala
Rotor Volgograd
- FT
- 1
- 2
Vorskla Poltava
Dukagjini
- FT
- 2
- 0
Fakel
Grafičar
- FT
- 1
- 6
Valencia II
Liefering
- canceled
- -
- -
Brisbane City
Gold Coast United
- FT
- 4
- 1
Polonia Bytom
SKRA Częstochowa
- FT
- 1
- 1
Wadi Degla
El Sekka El Hadid
- FT
- 1
- 3
- FT
- 1
- 0
Prishtina
MFK Zemplin Michalovce
- FT
- 2
- 1
Randers FC
Fredericia
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 3
- FT
- 1
- 0
Krasnodar
Bunyodkor
- FT
- 2
- 4
Považská Bystrica
Opava
- FT
- 1
- 2
- FT
- 1
- 0
- FT
- 2
- 5
Oleksandria
Ballkani
- FT
- 4
- 0
- FT
- 2
- 4
SKA-Energiya
Pyunik Erevan FC
- FT
- 1
- 7
Beltinci
Austria Klagenfurt
- FT
- 4
- 0
Traiskirchen
FC Olten
- FT
- 3
- 1
Tychy 71
Ślęza Wrocław
- FT
- 3
- 5
Mineros de Zacatecas
Colorado Rapids
- FT
- 3
- 4
First Vienna
TWL Elektra
- FT
- 4
- 3
Austria Wien II
Mannsdorf
- canceled
- -
- -
First Vienna
Mannsdorf
- FT
- 3
- 2
Esbjerg FB
Young Boys
- FT
- 3
- 2
Middelfart
Næsby
- FT
- 3
- 2
Myjava
Beluša
- FT
- 3
- 2
Krems
Horn
- FT
- 4
- 1
Raufoss
Toten
- canceled
- -
- -
ASK Klagenfurt
Treibach
- FT
- 3
- 7
SV Wallern
Blau-Weiß Linz
- canceled
- -
- -
- FT
- 1
- 0
Yverdon Sport
Bulle
- FT
- 1
- 2
Bersenbrück
Bevern
- FT
- 3
- 1
Viktoria Aschaffenburg
Röllbach
- FT
- 4
- 1
Jeddeloh
VfL Oldenburg
- FT
- 6
- 0
Heimstetten
Unterföhring
- FT
- 1
- 4
FC Kilia Kiel
Holstein Kiel II
- canceled
- -
- -
Eilendorf
Düren Merzenich
- canceled
- -
- -
Tönisberg
SV Straelen
- FT
- 2
- 0
Monheim
Vohwinkel
- canceled
- -
- -
Dietkirchen
Eisbachtal
- FT
- 1
- 1
Rot-Weiß Darmstadt
Rot-Weiß Walldorf
- FT
- 2
- 2
- FT
- 2
- 2
Philadelphia Union
St. Louis City
- FT
- 0
- 0
River Plate
Boston River