Wedstrijden van 25 januari 2023
NLD
Eredivisie
Meer Eredivisie- FT
- 2
- 2
- FT
- 1
- 4
- FT
- 2
- 0
- FT
- 2
- 0
- FT
- 1
- 0
DEU
Bundesliga
Meer Bundesliga- FT
- 1
- 2
- FT
- 1
- 2
- FT
- 1
- 0
- FT
- 1
- 1
- FT
- 2
- 0
ESP
Copa del Rey
Meer Copa del Rey- FT
- 1
- 0
- FT
- 2
- 1
ENG
League Cup (Engeland)
Meer League Cup (Engeland)- FT
- 0
- 3
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- FT
- 0
- 1
Defensor Sporting
Cerro Largo
- FT
- 0
- 1
- FT
- 2
- 1
- FT
- 2
- 1
Dubrava Zagreb
Dragovoljac
- FT
- 2
- 2
Třinec
Zlínsko
- FT
- 6
- 1
Trnava
Šamorín
- FT
- 1
- 1
- FT
- 2
- 0
Petržalka
FK Pohronie
- FT
- 4
- 2
Žalgiris
Dainava
- FT
- 1
- 3
Znojmo
Slovácko II
- FT
- 3
- 0
OFC Botev Vratsa
Bansko
- FT
- 2
- 1
Nõmme Kalju
Valmiera
- FT
- 5
- 0
MKS Sandecja Nowy Sacz
Slavoj Trebišov
- AFGL.
- -
- -
MKS Sandecja Nowy Sacz
Jarosław
- AFGL.
- -
- -
- FT
- 2
- 0
Diosgyor
FC Košice
- FT
- 2
- 3
- FT
- 0
- 2
Minsk
Naftan
- FT
- 1
- 0
Katowice
FK Metalist Kharkiv
- FT
- 4
- 1
- FT
- 1
- 1
Lokomotiv Sofia 1929
Kaisar
- FT
- 2
- 3
- FT
- 1
- 0
Phönix Lübeck
FC St. Pauli
- FT
- 1
- 1
Siroki Brijeg
Zlate Moravce
- FT
- 2
- 0
Spartak Varna
Malisheva
- FT
- 0
- 3
Kozhuf Gevgelija
Rabotnicki Skopje
- FT
- 3
- 3
- FT
- 1
- 1
- FT
- 3
- 0
Llapi
Admira
- FT
- 0
- 4
- FT
- 1
- 1
- FT
- 2
- 2
- FT
- 1
- 2
- FT
- 1
- 4
- FT
- 0
- 4
- FT
- 3
- 3
Kustošija
Opatija
- FT
- 2
- 1
Winterthur
FC Flora Tallinn
- AFGL.
- -
- -
Gornik Leczna
Polonia Środa
- FT
- 2
- 0
FC Rostov
Johor Darul Ta'zim
- FT
- 2
- 1
- FT
- 9
- 0
Zenit Sint-Petersburg
Al Bidda
- FT
- 0
- 1
- FT
- 2
- 3
- FT
- 1
- 1
FC Nizhny Novgorod
Akron
- FT
- 1
- 1
Lechia Zielona Góra
Chrobry Głogów
- FT
- 2
- 1
Volga Ulyanovsk
Maritsa Plovdiv
- AFGL.
- -
- -
Bærum
Skeid
- FT
- 1
- 0
Swift Hesperange
Derry City
- FT
- 0
- 2
Riga
Levski Sofia
- FT
- 2
- 0
Ruch Chorzow
Pawłowice Śląskie
- FT
- 2
- 4
Freiberg
Fellbach
- FT
- 6
- 0
Greuther Furth II
Erlangen-Bruck
- FT
- 3
- 3
Borussia M'gladbach
Union Nettetal
- FT
- 5
- 1
SC Wiedenbruck
Finnentrop / Bamenohl
- AFGL.
- -
- -
Hannover 96 II
Germania Egestorf
- FT
- 3
- 2
Fram
Pors Grenland
- FT
- 2
- 0
Rot-Weiss Ahlen
Hammer SpVgg
- FT
- 0
- 0
Reusrath
Hilden
- FT
- 3
- 1
Rot-Weiß Koblenz
Eisbachtal
- FT
- 0
- 1
Wettswil-Bonstetten
Rapperswil-Jona
- AFGL.
- -
- -
- FT
- 0
- 1
UCD
Bray Wanderers
- FT
- 1
- 0
Danubio
Fénix