Nieuws

Optimale voorbereiding: dit is het oefenprogramma van alle EK-deelnemers

Optimale voorbereiding: dit is het oefenprogramma van alle EK-deelnemers

15 mei - 12:30

Met nog minder dan een maand te gaan begint het EK. De voorpret wordt al flink aangewakkerd met de oefenwedstrijden, die alle landen gaan spelen om zich optimaal voor te bereiden op het toernooi in Duitsland. VoetbalNieuws.nl zet het complete oefenprogramma van alle EK-deelnemers voor je op een rij!

Alle oefenwedstrijden van de EK-deelnemers

Nederland
6 juni, 20.45 uur (De Kuip, Rotterdam): Nederland - Canada
10 juni, 20.45 uur (De Kuip, Rotterdam): Nederland - IJsland

Duitsland
3 juni, 20.45 uur: Duitsland - Oekraïne
7 juni, 20.45 uur: Duitsland - Griekenland

Schotland
3 juni, 18.00 uur: Gibraltar - Schotland
7 juni, 20.45 uur: Schotland - Finland

Hongarije
4 juni, 20.45 uur: Ierland - Hongarije
8 juni, 18.00 uur: Hongarije - Israël

Zwitserland
4 juni, 20.15 uur: Zwitserland - Estland
8 juni, 18.00 uur: Zwitserland - Oostenrijk

Spanje
5 juni, 21.30 uur: Spanje - Andorra
8 juni, 21.30 uur: Spanje - Noord-Ierland

Kroatië
3 juni, 19.00 uur: Kroatië - Noord-Macedonië
8 juni, 18.45 uur: Portugal - Kroatië

Italië
4 juni, 21.00 uur: Italië - Turkije
9 juni, 20.45 uur: Italië - Bosnië en Herzegovina

Albanië
3 juni, 20.00 uur: Albanië - Liechtenstein
7 juni, 19.00 uur: Albanië - Azerbeidzjan

Slovenië
4 juni, 18.00 uur: Slovenië - Armenië
8 juni, 15.00 uur: Slovenië - Bulgarije

Denemarken
5 juni, 19.00 uur: Denemarken - Zweden
8 juni, 19.30 uur: Denemarken - Noorwegen

Servië
4 juni, 20.45 uur: Oostenrijk - Servië
8 juni, 18.00 uur: Zweden - Servië

Engeland
3 juni, 20.45 uur: Engeland - Bosnië en Herzegovina
7 juni, 20.45 uur: Engeland - IJsland

Polen
7 juni, 20.45 uur: Polen - Oekraïne
10 juni, 20.45 uur: Polen - Turkije

Oostenrijk
4 juni, 20.45 uur: Oostenrijk - Servië
8 juni, 18.00 uur: Zwitserland - Oostenrijk

Frankrijk
5 juni, 21.00 uur: Frankrijk - Luxemburg
9 juni, 21.15 uur: Frankrijk - Canada

België
5 juni, 20.30 uur: België - Montenegro
8 juni, 20.00 uur: België - Luxemburg

Slowakije
5 juni, 18.00 uur: San Marino - Slowakije
9 juni, 20.45 uur: Slowakije - Wales

Roemenië
4 juni, 15.00 uur: Roemenië - Bulgarije
7 juni, 21.00 uur: Roemenië - Liechtenstein

Oekraïne
3 juni, 20.45 uur: Duitsland - Oekraïne
7 juni, 20.45 uur: Polen - Oekraïne
11 juni, 18.00 uur: Moldavië - Oekraïne

Italië
4 juni, 21.00 uur: Italië - Turkije
10 juni, 20.45 uur: Polen - Turkije

Georgië
9 juni, 20.45 uur: Montenegro - Georgië

Portugal
4 juni, 20.45 uur: Portugal - Finland
8 juni, 18.45 uur: Portugal - Kroatië
11 juni, 20.45 uur: Portugal - Ierland

Tsjechië
7 juni, n.n.b.: Tsjechië - Malta
10 juni, 18.00 uur: Tsjechië - Noord-Macedonië