Champions League is weer begonnen: wat is het programma in de kwalificatie?

Wat is het programma van de voorronde van de Champions League?
24 juli om 23:55
Laatste update: 24 juli om 23:55

Het is nog midden in de zomer, maar de Champions League-kwalificatie staat alweer voor de deur. Menig club mag nog hopen op de cup met de grote oren, maar wie kwalificeert zich voor het toernooi? VoetbalNieuws.nl zet het volledige programma voor je op een rij.

Hoewel de groepsfase van de Champions League nog ver weg is beginnen de eerste clubteams alweer aan de voorrondes van het miljardenbal. Dit seizoen zal de groepsfase echter ingeruild worden voor de League Phase, maar het duurt nog even voordat clubs daar aan kunnen denken. FC Twente is de afvaardiging van Nederland in de voorronde en stroomt in de derde voorronde in.

Eerste kwalificatieronde van de Champions League 2024/2025

Dinsdag 9 juli 2024:

17.30 uur: Panevezys - HJK Helsinki (3-0)
18.45 uur: Hamrun Spart - Lincoln FC (0-1)
20.00 uur: The New Saints - FK Decic Tuzi (3-0)
20.00 uur: UE Santa Coloma - FC Ballkani (1-2)
20.45 uur: Víkingur - Shamrock Rovers (0-0)
21.00 uur: Virtus - FCSB (1-7)

Woensdag 10 juli 2024:

17.00 uur: Ordabasy - Petrocub (0-0)
18.00 uur: FC Flora - NK Celje (0-5)
19.00 uur: Slovan Bratislava - Struga (4-2)
19.00 uur: RFS - Larne FC (3-0)
20.00 uur: Ludogorets - Dinamo Batumi (3-1)
20.00 uur: KÍ Klaksvík - Differdange 03 (2-0)
20.45 uur: Dinamo Minsk - Pyunik Erewan (0-0)
21.00 uur: Borac Banja Luka - KF Egnatia (1-0)

Dinsdag 16 juli 2024:

16.30 uur: FC Ballkani - UE Santa Coloma (1-2)
18.00 uur: HJK Helsinki - Panevezys (1-1)
18.00 uur: Lincoln FC - Hamrun Spart (0-1)
18.00 uur: Pyunik Erewan - Dinamo Minsk (0-1)
19.00 uur: NK Celje - FC Flora (2-1)
19.30 uur: FCSB - Virtus (4-0)
21.00 uur: FK Decic Tuzi - The New Saints (1-1)
21.00 uur: Shamrock Rovers - Víkingur (2-1)

Woensdag 17 juli 2024:

17.00 uur: Struga - Slovan Bratislava (1-2)
19.00 uur: Differdange 03 - KÍ Klaksvík (0-0)
19.00 uur: Dinamo Batumi  - Ludogorets (1-0)
19.00 uur: Petrocub - Ordabasy (1-0)
21:00 uur: Larne FC - RFS (0-4)
21:00 uur: KF Egnatia - Borac Banja Luka (2-1, Borac Banja Luka w.n.s)

Tweede kwalificatieronde van de Champions League 2024/2025

Dinsdag 23 juli 2024:

17.00 uur: Bodø/Glimt - RFS (4-0)
17.00 uur: Panevezys - Jagiellonia (0-4)
18.00 uur: Lincoln FC - Qarabag (0-2)
19.00 uur: Malmö FF - KÍ Klaksvík (4-1)
19.00 uur: APOEL - Petrocub (1-0)
19.30 uur: FCSB - Macabbi Tel Aviv (1-1)
20.00 uur: Ferencváros - The New Saints (5-0)
20.00 uur: UE Santa Coloma - FC Midtjylland (0-3)
20.00 uur: Dynamo Kyiv - Partizan Belgrado (6-2)
20.30 uur: FC Lugano - Fenerbahçe (3-4)
21.00 uur: Shamrock Rovers - Sparta Praag (0-2)

Woensdag 24 juli 2024:

19.30 uur: PAOK - Borac Banja Luka (3-2)
20.00 uur: Ludogorets - Dinamo Minsk (2-0)
20.15 uur: NK Celje - Slovan Bratislava (1-1)

Dinsdag 30 juli 2024:

18.00 uur: Qarabag - Lincoln FC
19.00 uur: Petrocub - APOEL
19.00 uur: Sparta Praag - Shamrock Rovers
19.00 uur: Fenerbahçe - FC Lugano
19.30 uur: The New Saints - Ferencváros
20.30 uur: Slovan Bratislava - NK Celje
20.45 uur: KÍ Klaksvík - Malmö FF

Woensdag 31 juli:

19.00 uur: RFS - Bodø/Glimt
19.15 uur: FC Midtjylland - UE Santa Coloma
20.00 uur: Macabbi Tel Aviv - FCSB
21.00 uur: Partizan Belgrado - Dynamo Kyiv
20.30 uur: Jagiellonia - Panevezys
20.45 uur: Dinamo Minsk - Ludogorets
21.00 uur: Borac Banja Luka - PAOK

Derde kwalificatieronde van de Champions League 2024/2025

Dinsdag 6 augustus:

21.00 uur: RB Salzburg - FC Twente
21.00 uur: Slavia Praag - Union Saint-Gilloise

Dinsdag 13 augustus:

21.00 uur: Union Saint-Gilloise - Slavia Praag