"Frankrijk optisch de betere, maar wij misschien wel de betere mogelijkheden"

Praat mee!

Ronald Koeman zag dat Frankrijk 'optisch' de betere was, maar kan niet ontkennen dat het Nederlands elftal misschien wel de betere mogelijkheden kreeg. De bondscoach was teleurgesteld met het resultaat (1-2), maar zag daarna genoeg aanknopingspunten die hij mee kan nemen naar Griekenland-uit.

"Het was niet wankel. Misschien wankel op basis van de uitslag en de uitslag van Griekenland, dat betekent dat we daar punten moeten halen anders wordt het wel heel spannend op de laatste speeldag. Maar ik heb genoeg positieve dingen gezien", begint Koeman op de persconferentie. "Ook individuele spelers waar ik echt blij van werd. Bij momenten had er misschien iets meer ingezeten. Optisch waren we wel de mindere, maar ik denk dat we zelfs de betere mogelijkheden hebben gehad."

Die mogelijkheden kreeg het Nederlands elftal zeker. Een buitenspelgoal van Donyell Malen werd afgekeurd en daarnaast gebeurde er nog wel meer. "Er zijn een aantal mogelijkheden geweest in de eerste helft. Joey Veerman schoot een bal over, maar we zijn in de wedstrijd gebleven. Ik heb wel dingen gezien waar ik trots op ben", besluit Koeman.