Been neemt Cillessen op de hak in aanloop naar jubileumduel NEC

Mario Been grapt over afwezige Cillessen bij NEC-jubileum | VoetbalNieuws
PRAAT MEE!

Zaterdagavond staat de jubileumwedstrijd van NEC op het programma. De club uit Nijmegen bestaat 125 jaar en viert dat met een wedstrijd tussen twee teams vol legendes. Een van de teams staat onder leiding van Mario Been, die het niet kon laten om Jasper Cillessen op de hak te nemen.

De goalie zou eigenlijk op het veld staan tijdens het jubileumduel, maar moest geblesseerd afhaken. Vrijdag kwam naar buiten dat Cillessen een lichte blessure heeft waardoor de keeper niet in actie kan komen tijdens het jubileumduel van 'zijn NEC'. Reden genoeg voor trainer Mario Been om een grapje te maken richting de Groesbeker. 'Jammer dat Jasper niet mee kan spelen. Had die eindelijk een wedstrijd kunnen spelen, ben je geblesseerd', aldus Been. Om te vervolgen met 'Pik, dat hoort er helaas ook bij'.

Cillessen kwam deze zomer transfervrij naar Nijmegen na een avontuur op Gran Canaria bij Las Palmas. Voor de Nijmeegse jeugdexponent betekende het zijn derde periode bij NEC. In het Goffertstadion is de goalie geen eerste keus, en staat Cillessen in de pikorde achter de Argentijn Gonzalo Cretazz. De keeper verdedigde het Nijmeegse doel slechts in een duel. In de met 2-3 gewonnen bekerwedstrijd uit tegen Rijnsburgse Boys, mocht Cillessen de hele wedstrijd keepen. Met zijn nieuwe blessure zal de doelman dus ook het jubileumduel van zijn geliefde NEC aan zich voorbij moeten laten gaan.

Check de video hieronder: