Prachtig: zieke Ryan (8) vliegt per helikopter naar Go Ahead en leeft zijn droom
Mooi moment voorafgaand aan Go Ahead-Almere City. Er landt een helikopter met de zieke Ryan en technisch manager Paul Bosvelt. De wens van Ryan om als topvoetballer het stadion te betreden is in vervulling gegaan. #gaealm pic.twitter.com/vZETfPksz4
— Sander Janssen (@SanderJanssen95) November 23, 2024
De achtjarige Ryan, bij wie eerder dit jaar botkanker werd geconstateerd, kreeg dankzij Go Ahead Eagles een onvergetelijke dag in De Adelaarshorst. Voorafgaand aan de wedstrijd tegen Almere City landde hij per helikopter op de middenstip, samen met Go Ahead-manager Paul Bosvelt.
De actie, opgezet in samenwerking met de Vriendenloterij en Stichting FC Robinstijn, gaf Ryan de kans om als profvoetballer het veld te betreden. Onder luid applaus van het publiek en met rugnummer 11 op zijn shirt liep hij met zijn opa naar de zijlijn, waar zijn ouders hem opwachtten. Ryan mocht vervolgens de bal het veld op brengen, waarmee zijn droom op spectaculaire wijze werd waargemaakt.