Ancelotti en Guardiola blikken vooruit op titanenstrijd: 'Zij zijn duidelijk de favoriet'
Het topaffiche na de Champions League-loting was Real Madrid tegen Manchester City. Beide trainers lieten zich naderhand over de loting uit en opvallend genoeg kozen zowel Pep Guardiola als Carlo Ancelotti voor de rol van underdog.
De loting koppelde de regerend kampioen aan de record kampioen en dat affiche zal aardig wat vuurwerk met zich mee gaan brengen. "Het lijkt wel een traditie te worden", begint Guardiola over het treffen met Real. "Voor het derde jaar op rij spelen we tegen de koningen van de competitie. Ze wonnen hem al veertien keer", vertelt de Spanjaard waarmee Guardiola direct de rol van underdog lijkt aan te nemen. Iets wat Ancelotti hem nadoet. "Iedereen weet dat City de favoriet is", vertelt de Italiaan op de persconferentie. "Zij wonnen hem afgelopen jaar nog."
Ancelotti kijkt wel uit naar het treffen. "Bij Real is het doel duidelijk als we aan de competitie beginnen. We willen de Champions League winnen en daarvoor moet je de beste verslaan. Zij zijn wellicht wel de beste van Europa nu, maar wij hebben er alle vertrouwen in."