Feyenoord ziet duo terugkeren tegen Twente: 'Verwachten we op het trainingsveld'
Ramiz Zerrouki en Yankuba Minteh keren terug in de wedstrijdselectie van Feyenoord voor het duel met FC Twente. Het tweetal werd vroegtijdig uitgeschakeld in de Afrika Cup en is komende zondag daarom alweer van de partij.
Minteh eindigde met Gambia op de laatste plaats in de groep. Dat was ergens wel te verwachten, maar de uitschakeling van Algerije werd door de meeste kenners niet echt voorzien. Zerrouki werd laatst met het land en is daarom ook alweer terug bij Feyenoord.
"Ik heb ze nog niet binnengekregen, als in, ze zijn nog niet op het trainingscomplex", begint Slot op de persconferentie. "Ik heb Ramiz nog een extra dag gegeven om de grote teleurstelling, die het zeker voor hem was, te verwerken. Ook voor Yankuba natuurlijk, alhoewel dat een land is en een team, die misschien niet de verwachting hadden dat ze het toernooi zouden winnen. Dat wil nog niet zeggen, als je dan uitgeschakeld wordt, dat je dan niet teleurgesteld bent. Dus beiden verwachten we morgen weer op het trainingsveld."
En daarmee keert het tweetal ook tegen Twente terug in de selectie. Het duel tussen Feyenoord en de Tukkers begint aankomende zondag om 14.30.