Van der Vaart haalt twee keer verhaal bij harde kern in gestaakt duel Esbjerg

Rafael van der Vaart heeft twee keer ingegrepen in het gestaakte duel tussen Esbjerg FB en Lyngby BK. De thuisbezoekers waren het niet eens met het wedstrijdverloop en dat leidde tweemaal tot een onderbreking van het duel. Van der Vaart ging verhaal halen bij de harde kern.
Supporters van Esbjerg besloten met vuurwerk te gooien nadat de bezoekers op voorsprong kwamen en Esbjerg verder moest met tien man. De wedstrijd werd enkele minuten stilgelegd, maar het thuisvak besloot de waarschuwing te negeren en ging verder met het wangedrag. In de eerste helft liepen de bezoekers uit tot 0-3 waardoor de woede alleen maar groter werd bij de thuissupporters.
In de tweede helft werd opnieuw met vuurwerk gegooid en werd de wedstrijd nogmaals stilgelegd. Van der Vaart ging richting de harde kern en 'schopte een bal naar ze toe', weet Ekstrabladet te melden. De wedstrijd werd voor een tweede keer hervat, maar de spelers van Esbjerg hadden er geen zin meer in en bleven stilstaan: na precies negentig minuten werd er afgefloten.









