'Toetreding van Van Praag en Van Wijk zorgt voor 'luide kritiek' binnen Ajax'

Toetreding van Van Praag en Van Wijk zorgt voor 'luide kritiek'
Update: 29 september 2023 om 21:57
1Reacties

De toedreding van Michael van Praag en Leo van Wijk tot de raad van commissarissen werd door veel supporters enorm toegejuicht, maar dat geldt niet voor mensen binnen de organisatie. Volgens De Telegraaf is er intern luide kritiek op de komst van het tweetal.

Na de chaos van de afgelopen weken zijn er met Annette Mosman, Cees van Oevelen en Georgette Schlick nog drie mensen over binnen de rvc. Het drietal zou de komst van Van Praag en Van Wijk hebben geopperd, al lijkt dat niet helemaal te kloppen. 'Achter de schermen trok de bestuursraad onder leiding van Ernst Broekhorst aan de touwtjes', schrijft De Telegraaf. 

Broekhorst zou zich volgens mensen binnen de organisatie schuldig hebben gemaakt aan vriendjespolitiek. 'Het alternatief – uitgebreid de tijd nemen voor gesprekken met onbekende potentiële commissarissen – wordt als roekeloos gezien, omdat de club al weken in lichterlaaie staat en bestuurlijke rust topprioriteit heeft', klinkt het.