'Timber overtuigd van Arsenal dat spoedig verbeterd bod stuurt naar Amsterdam'

Jurriën Timber, Ajax, transfer, vertrek, Arsenal
Update: 25 juni 2023 om 07:58
PRAAT MEE!

Arsenal gaat spoedig een verbeterd bod uitbrengen op Jurriën Timber. De verdediger van Ajax staat in de belangstelling van de Premier League-club en zou zelf een overgang wel zien zitten.

Afgelopen week kwam naar buiten dat Arsenal een openingsbod zou hebben gedaan op Timber. Een bedrag van 35 miljoen euro zou door Ajax naar de prullenbak zijn verwezen, maar toch leek er al ruimte voor beide ploegen in te zitten voor een onderhandeling. Fabrizio Romano meldt dat Arsenal spoedig met meer geld over de brug zal komen om de Nederlander te contracteren. Volgens de journalist gaan The Gunners met een bedrag van meer dan veertig miljoen de Amsterdammers proberen te overtuigen en zouden de gesprekken in een gevorderd stadium zijn.

Timber zou zelf volledig overtuigd zijn van het project dat Arsenal hem voorschotelt. Volgens Romano is de aanwezigheid van Mikel Arteta van zeer groot belang in de keuze van de verdediger. Bij Arsenal zal Timber de concurrentiestrijd aan moeten gaan met Gabriel Magalhães en William Saliba die afgelopen jaar meer dan eens het centrale duo vormden.