Brobbey hoopt op langer verblijf van Heitinga bij Ajax: 'Dit seizoen is vervelend'

Brobbey hoopt op langer verblijf van Heitinga bij Ajax
Update: 28 mei 2023 om 10:50
PRAAT MEE!

Brian Brobbey hoopt dat John Heitinga ook volgend seizoen de hoofdtrainer is van Ajax. De 21-jarige spits krijgt de laatste weken steeds meer het vertrouwen van de oefenmeester.

Ajax kent een minder seizoen en dat leidde tot het ontslag van Alfred Schreuder. Heitinga werd aangesteld als interim-trainer, maar het is nog altijd niet duidelijk of het Ajax-icoon ook komend seizoen voor de groep staat. Brobbey hoopt van wel. "Maar dat bepaal ik niet", vertelt de aanvaller tegenover de NOS. "Hij heeft het goed gedaan, is heel direct en daar houden de meeste spelers van. Voor ons als team was zijn komst positief."

Ajax kan zondagmiddag de tweede plek van PSV overnemen. Dan moeten de Amsterdammers winnen van FC Twente en moeten de Eindhovenaren verliezen in Alkmaar. "We gaan er alles aan doen om dat te bereiken. Ver komen met Ajax in de Champions League is mijn droom. Kampioen worden ook. Dit seizoen is vervelend, ook voor de fans", besluit Brobbey.