Balende Brobbey over enorme misser: 'Ze zeiden dat Steven me kwam feliciteren'

Brian Brobbey verliest finale KNVB beker met Ajax van PSV

Brian Brobbey baalt van de nederlaag in de bekerfinale. De spits van Ajax speelde 120 minuten, mistte een pingel in de strafschoppenreeks en schoot in de reguliere speeltijd een vrijwel niet te missen kans op de paal.

"Het was een balende avond denk ik, want we hebben natuurlijk verloren", aldus Brobbey na afloop voor de camera’s van ESPN. “Ik denk wel dat we alles hebben geven. Ik ben heel trots op de boys."

Hij mistte zelf dus een onwaarschijnlijke kans. Daarmee had hij Ajax op een 2-0 voorsprong kunnen brengen, maar zo ver kwam het niet. "Ik wilde hem gewoon door het midden schieten, maar ja. Ik heb er geen verklaring voor eigenlijk." De spits had hem eventueel nog kunnen afleggen op de meegelopen Steven Bergwijn. "Kenneth (Taylor, red.) zei net tegen me dat hij me eigenlijk kwam feliciteren, maar als hij zich omdraaide, kon hij een doelpuntje maken. Tsja."

Loading

Wat voor Ajax rest, is het behalen van de tweede plaats in de Eredivisie. "Daar gaan we vol voor. Zeker weten. We moeten sowieso Champions League halen."