Steijn dolblij na overwinning: 'Gekomen voor een resultaat en dat heb je gezien'

Maurice Steijn is trots op zijn ploeg na de 0-1 overwinning op AZ. Sparta won daardoor voor het eerst dit seizoen van een topclub in de Eredivisie.
Steijn zag zijn ploeg vlak voor rust op voorsprong komen en in de tweede helft die voorsprong niet meer weggeven. "We zijn hier naartoe gekomen om een resultaat te halen. Denk dat je dat de hele wedstrijd hebt kunnen zien. We hebben niet achteruit gelopen. Soms wordt je gedwongen door de kwaliteit van AZ, maar waar we konden, speelden we vooruit en hebben we er onderuit proberen te voetballen", begon Steijn bij ESPN. "Ik vond ons met name in de eerste helft slordig aangezien we zelf de bal weggaven en AZ de kans geven om te scoren. Het is niet dat AZ door goed voetbal tot kansen kwam, het waren onze slordigheden. Ik vind dat de ploeg wel gespeeld en gestreden heeft voor de overwinning."
Steijn erkende dat zijn ploeg enig geluk nodig had om in de tweede helft het alles of niets voetbal van AZ te weerstaan. Door de overwinning sleept Sparta voor het eerst drie punten uit het vuur tegen een topclub. "Dan zijn we daar ook weer vanaf", vertelt de trainer met een lach. "Ja dat kunnen we nu afstrepen, iedereen heeft het over een geweldig seizoen waar nog geen overwinning op een topclub zat dus dan hebben we die er nu ook bij."