De Bruyne gecharmeerd van nieuwe bondscoach: 'Hij legt andere accenten'

De Bruyne gecharmeerd van nieuwe bondscoach: 'Hij legt andere accenten'
1Reacties

Kevin de Bruyne is ontzettend blij met de komst van de nieuwe bondscoach Domenico Tedesco. De eerste twee interlands werden gewonnen en dat leidt tot optimisme bij de aanvoerder.

Na de 0-3 overwinning op Zweden van afgelopen week, werd Duitsland dinsdagavond met 2-3 verslagen door de Rode Duivels. "Het was een oefenwedstrijd, maar toch was het belangrijk om tegen dit Duitsland te winnen", vertelde De Bruyne na afloop van de wedstrijd, opgetekend door Voetbal International

"Je ziet dat de jonge spelers ons nieuwe energie geven", vervolgde de aanvoerder van België, die hiermee een trap na gaf aan voormalig bondscoach Roberto Martínez. De Spanjaard maakte namelijk veelal gebruik van ervaren spelers. "Ze komen nu naar hier met het gevoel dat ze kansen zullen krijgen en ze vechten voor de nationale ploeg. Als alle spelers op de juiste plaats staan, dan komt de kwaliteit naar boven."

Volgens De Bruyne legt de nieuwe bondscoach 'andere accenten'. "Het nieuwe systeem zorgt ervoor dat we hoger druk kunnen zetten en de bal sneller kunnen veroveren. Dan ben je sneller opnieuw in balbezit en dat is de bedoeling van onze trainer. Zijn manier van spelen zit er al een beetje in."