Trefzekere Eiting opgelucht: 'Was vandaag niet de beste wedstrijd'

Carel Eiting is opgelucht na de zware overwinning van FC Volendam op Fortuna Sittard. De middenvelder was trefzeker en wist met zijn ploeg een volgende overwinning over de streep te trekken.
Eiting meldde zich na afloop van het duel (2-1 winst) bij de camera van ESPN. "Het was vandaag niet onze beste wedstrijd. Het was wel echt spannend, zó. We willen de ruimtes niet te groot maken, dus ga je soms compacter spelen. We moeten echter ook naar voren lopen. Op een gegeven moment werd het zwaar, we waren heel slordig."
Volendam won, maar speelde alles behalve sterk. "Het was vandaag gewoon niet zuiver, helemaal niet. Dus als we de bal hadden, konden we er niet veel mee. Het was uiteindelijk heel angstig."
Eiting was wederom belangrijk met een treffer. "Echt top, zo'n lekker gevoel. Die andere twee kansen waren ook groot, maar toen ging ik te laat naar binnen. Dat moet beter. Zolang we niet veilig zijn, hebben we nul comfort. Als spelers dat wel denken, moeten we het daar goed over hebben. Dat is nog niet het geval. Het is wel zo'n fijne, belangrijke overwinning."