De Roon nog niet klaar met Oranje: 'Discussie betekent dat ik nog in beeld ben'

de roon reageert op tweede termijn van ronald koeman bij nederlands elftal

Marten de Roon is blij met de terugkeer van Ronald Koeman als bondscoach van het Nederlands elftal. Volgens de Atalanta Bergamo-controleur is het een goed teken dat er discussie is over zijn rol bij Oranje.

Eind maart begint de tweede Oranje-termijn van Koeman met twee wedstrijden in het kader van de EK-kwalificatiereeks tegen Frankrijk (24 maart) en Gibraltar (27 maart). Eerder was De Roon onder de bondscoach een vaste waarde bij het Nederlands elftal. "Je moet je altijd weer bewijzen, maar Koeman weet wat hij aan mij had en ik weet wat ik aan hem had", vertelt de spelverdeler aan dagblad Trouw.

De voortekenen voor De Roon zijn goed, aangezien de middenvelder is opgenomen in de voorselectie van Oranje. Toch is er veel discussie over wie er naast de onomstreden Frenkie de Jong als verdedigende middenvelder in het veld komt te staan. "Ik ben blij als daar weer discussie over is, want dat betekent dat ik nog in beeld ben", besluit de 31-jarige De Roon met een grijns.