Sneijder gelooft niet in aanpak Ten Hag: 'Na zo'n wedstrijd luistert niemand'

Wesley Sneijder denkt dat de straf van Erik ten Hag weinig zal hebben uitgehaald bij de spelersgroep van Manchester United na de nederlaag op Anfield. De manager zou de spelers in de tunnel naar het gejoel van het Liverpool-publiek hebben laten luisteren.
Sneijder bespreekt in de uitzending van Veronica Offside de historische verliespartij van United. "Zo een nederlaag doet heel veel met je. Nu is het zaak van Ten Hag dat hij de spelers bij elkaar houdt. Ze waren in een euforie-stemming, dus die 7-0 komt wel heel hard aan."
Na de eerste tegentreffers ging het hard bij de ploeg van Ten Hag. "Die ploeg kan weinig met tegenslagen omgaan, dan staat er ook niemand op. Wout had op moeten staan", lacht Sneijder. "Hij is toch de nummer tien van United? In de eerste helft kreeg United nog de grootste kansen", merkt Andy van der Meijde op.
De recordinternational van Oranje denkt niet dat de spelers hebben opgelet tijdens de tirade van Ten Hag. "Elke trainer heeft zijn eigen bewoordingen. Een speler gaat op zo'n moment echt niet luisteren naar de trainer, daar zit je niet op te wachten na zo'n nederlaag. Je schaamt je kapot. Voor de rest ben je in jezelf en pak je je telefoon", besluit Sneijder.









