'Arsenal breekt contract van Engelsman open, aanvaller wordt bestbetaalde speler'

'Arsenal breekt contract Saka open'
Update: 25 februari 2023 om 15:40
Praat mee!

Arsenal lijkt Bukayo Saka langer te kunnen behouden. Het contract van de Engelsman liep tot 2024 door, maar wordt verlengd, stelt The Athletic.

Volgens de Daily Mail gaat de aanvaller maar liefst elf miljoen euro per jaar verdienen. Daar wordt Saka direct de bestbetaalde speler van Arsenal mee. De aanvaller tekent een contract tot 2027. Arsenal weet tot dusver de belangrijke spelers langer te behouden: zo werd het contract van Gabriel Martinelli eerder al verlengd. De club is ook in gesprek met basisspelers William Saliba en Granit Xhaka.

Arsenal gaat nog altijd aan kop in de Premier League en beleeft tot dusver een topseizoen. Arteta stelde onlangs al hoe belangrijk het is dat de spelersgroep bij elkaar blijft. "Het is onze verantwoordelijkheid om de beste spelers te behouden voor de club. We werken hier aan een project voor de lange termijn en daarvoor hebben we onze beste spelers nodig die zich committeren aan Arsenal. We willen ze bij elkaar houden, stabiliteit creëren en vanuit daar verdergaan om een betere club te worden."