Sneijder uit kritiek: 'Die scheidsrechter moet daar gewoon wegwezen'

Sneijder uit kritiek: 'Die scheidsrechter moet daar gewoon wegwezen'
Update: 21 februari 2023 om 20:32
Praat mee!

Wesley Sneijder heeft kritiek op scheidsrechter Allard Lindhout naar aanleiding van FC Utrecht - PSV. Volgens de recordinternational van Oranje stond de 35-jarige leidsman in de weg bij de 1-0 van Othmane Boussaid. Presentator Wilfred Genee vond het niveau van de wedstrijd sowieso heel matig.

"Het veld was echt dramatisch", begint Sneijder aan tafel bij Veronica Inside. "Dat was echt niet te geloven. Ze hebben mensen moeten opgraven tijdens die wedstrijd. Het was echt een slecht. En het eerste half uur was ook echt niet om aan te gluren. Tot dat schot van die Boussaid. Iedereen zat op de tribune kritisch op hem te zijn, totdat hij aanlegde", vult Genee aan.

Volgens Sneijder is het een kwaliteit van de dribbelaar van FC Utrecht. "Dit heeft hij wel eens. Tegen Ajax schoot 'ie hem ook van twintig meter binnen. Alleen tegen PSV wordt Boussaid geholpen door die scheidsrechter. Die Lindhout staat in de weg. Bakayoko moet om hem heen lopen, een bocht maken. Als hij dat niet hoeft te doen, dan blokt hij die bal. Die scheidsrechter moet daar gewoon wegwezen", zegt de ex-Ajacied stellig.