Gimenez maakt goede indruk in Rotterdam: 'Hij doet er elke seconde alles aan'

Arne Slot is tevreden over de ontwikkeling van Santiago Gimenez. De Mexicaanse spits is inmiddeld op zijn plek bij Feyenoord en was dit seizoen meer dan eens beslissend voor de koploper.
Slot spreekt tijdens het persmoment in aanloop naar het duel met AZ kort over de Mexicaan. Gimenez maakte eerder in het seizoen indruk op bezoek bij SS Lazio en heeft inmiddels de spitsenstrijd van Danilo gewonnen. "Santiago maakte in Mexico zijn goals. Dat doet hij ook nu weer hier. De intensiteit van de competities is wel anders. De Nederlandse is de nummer zes van Europa, dat is best een serieus niveau. Hij doet er elke seconde alles aan om beter te worden."
Gimenez moest wennen aan de veranderingen in Nederland, maar is daar inmiddels goed in geslaagd, stelt Slot. "Hij heeft wat stappen moeten maken, ook buiten het veld. Het heeft tijd nodig, maar Santiago doet er alles aan. Goals maken heb ik hem niet geleerd, dat deed hij ook al in Mexico." Feyenoord ontvangt zaterdagavond AZ en trapt om 21.00 uur af.









