'Ajax maakt nog altijd kans op contracteren supertalent (15) van Anderlecht'

Ajax maakt een goede kans om supertalent Rayane Bounida te contracteren. Het Belgisch-Marokkaanse talent speelt nu bij Anderlecht en is net vijftien jaar oud geworden, wat betekent dat hij zijn eerste profcontract mag tekenen. De salariseisen van Bounida zouden te hoog zijn voor Anderlecht.
Bounida staat door heel Europa bekend als een van de grootste talenten in zijn leeftijdscategorie. De vijftienjarige dribbelaar heeft al 329.000 volgers op Instagram en wekt de interesse van Europese topclubs als Paris Saint-Germain en Manchester City. Anderlecht wil Bounida graag bij de club houden, maar de salariseisen vanuit kamp-Bounida zouden te hoog zijn voor de club. Dat meldt Het Nieuwsblad.
Ajax volgt Bounida ook op de voet en het talent kreeg in de zomer van 2021 zelfs een rondleiding op sportpark De Toekomst en in de Johan Cuijff Arena. Bij de rondleiding was ook de broer van Abdelhak Nouri aanwezig.
Mocht Anderlecht er niet uitkomen met Bounida, dan mag het supertalent Brussel verlaten voor slechts een opleidingsvergoeding. Anderlecht werkt met een salarisplafond in de jeugdopleiding en als de eisen van Bounida niet worden aangepast dan lijkt het een lastige zaak te worden voor de Belgische club. Marc Overmars zal de situatie nauwlettend in de gaten houden.









