Transfernieuws

Opnieuw transfer van een Marokkaanse WK-uitblinker: Boufal keert terug naar Qatar

Opnieuw transfer van een Marokkaanse WK-uitblinker: Boufal keert terug naar Qatar

31 januari - 08:33 Laatste update: 08:38

Angers FC raakt na Azzedine Ounahi ook Sofiane Boufal kwijt. De Marokkaanse aanvaller heeft een principeakkoord bereikt met het Qatarese Al-Rayyan.

Zowel Boufal als Ounahi maakte furore voor Marokko op het WK in Qatar. Waar laatstgenoemde al naar Olympique Marseille trok, is het nu de beurt aan de aanvaller. Al-Rayyan heeft Boufal tijdens afgelopen zomer van dicht bij kunnen bekijken en wil hem overnemen. Hoe veel de Qatarese club voor hem betaalt, is niet bekend.

De winterse transferwindow staat sowieso in het teken van Marokkaanse transfers. Naast Ounahi en Boufal lijken ook Sofyan Amrabat en Hakim Ziyech nog twee droomtransfers te kunnen maken. De controleur staat in de concrete belangstelling van Barcelona, terwijl de creatieveling zich naar verwachting bij Paris Saint-Germain gaat voegen.

Video player

Check hier de beste voetbalvideo’s
Meer video’s

Plaats een reactie