Ten Hag kiest voor Malacia en geeft Weghorst vierde basisplek op rij voor FA Cup

Manager Erik ten Hag heeft voor het FA Cup-duel met Reading Tyrell Malacia en Wout Weghorst een basisplaats gegeven. Voor de Nederlandse spits is het de vierde basisplek op rij.
Weghorst maakte onlangs de verrassende overstap van Besiktas en maakte al zijn eerste treffer voor Manchester United. De spits heeft een hoge work ethic en dat wordt in Engeland, en door Ten Hag, wel gewaardeerd. Malacia mag weer als back opdraven in de FA Cu. Concurrent Luke Shaw is niet opgenomen in de wedstrijdselectie. Harry Maguire mag wel vanaf de aftrap beginnen.
Casemiro mag weer opdagen vanaf de basis, net als Christian Eriksen en Bruno Fernandes. Voorin mogen Antony en uitblinker Marcus Rashford voor het gevaar gaan zorgen. United treft met Reading de nummer zestien van de Championship en is de gedoodverfde favoriet.