'Chelsea heeft volgende grote aanwinst binnen: Lyon-back komt in de zomer'

'Chelsea heeft volgende aanwinst binnen'

Chelsea FC kan vanaf de zomer op de diensten van Malo Gusto rekenen. De Londense club heeft een principeakkoord bereikt met Olympique Lyonnais en maakt ruim 30 miljoen euro over.

RMC Sport en The Athletic melden dat de twee clubs eruit zijn. De negentienjarige rechtsback blijft tot het einde van het seizoen bij Lyon en maakt daarna de overstap. The Blues waren eerder ook al in onderhandeling met RB Leipzig voor de diensten van Christopher Nkunku en die deal is inmiddels ook al rond. 

Chelsea blijft voorlopig dus nog flinke deals sluiten. De club haalde deze winter al grote namen als Mykhaylo Mudryk, João Félix en Wesley Fofana naar Stamford Bridge. Gusto komt uit de jeugdopleiding van Lyon en zal in de zomer de club na zeven jaar verlaten. Het is voor Chelsea te hopen dat de grote aankopen een impact zullen maken: de club staat troosteloos tiende in de Premier League en mag spreken van een teleurstellend seizoen. 

Loading