Belgische pers over Schreuder: 'Geen vertrouwen, geen fantasie, geen stootkracht'

Het ontslag van Alfred Schreuder maakt de tongen los in binnen- en buitenland. VoetbalNieuws zet op een rijtje wat de Belgische pers schrijft over de ontslagen Ajax-trainer.
Het 1-1 gelijkspel tegen FC Volendam bleek de druppel voor de Amsterdamse leiding: de positie van Schreuder bleek onhoudbaar. Het Laatste Nieuws constateert dat de onvrede van de fans van de hoofdstedelingen niet alleen tot de oefenmeester beperkt bleven. 'De supporters hebben ook veel kritiek op de directie, zo was gisterenavond ook te zien op spandoeken in het stadion', schrijft de krant.
Vorig jaar was Schreuder juist de gevierde man in België door de landstitel te veroveren met Club Brugge. Sporza erkent dat het snel kan gaan in de voetballerij. 'Nog voor de aftrap kantten de supporters zich al tegen trainer Alfred Schreuder, die na de match ook prompt ontslagen werd', aldus het medium.
Het Belang van Limburg gaat iets verder in haar berichtgeving en rept over een 'beschamend gelijkspel', refererend aan de wanprestatie tegen Het Andere Oranje. 'Het ontslag kwam uiteraard niet uit de lucht gevallen', vervolgt het dagblad. 'Geen vertrouwen, geen fantasie, geen stootkracht en een flinke dosis pech', zo vat de krant de periode van Schreuder bij Ajax samen.