Dit zegt Zidane over het weerzien met oude bekende Van Bommel

Zidane over weerzien met Van Bommel
Praat mee!

Zinedine Zidane neemt het maandag met Frankrijk op tegen het België van bondscoach Mark van Bommel. De Franse oefenmeester kent de Nederlander goed uit het verleden, toen de twee elkaar regelmatig tegenkwamen op het voetbalveld.

"We hadden niet bepaald dezelfde speelstijl", lacht Zidane als hij op de persconferentie gevraagd wordt naar zijn herinneringen aan Van Bommel. "Hij was degene die mij aanviel met tackles en deelde kleine tikken uit. Maar ik hield van zijn stijl. Hij had veel karakter en persoonlijkheid op het veld."

Zidane is ook onder de indruk van de Belgische ploeg. "Het is een sterke ploeg die een goed WK heeft afgewerkt. Er zijn sterke persoonlijkheden en er staat ook een collectief. We weten dat het een moeilijke wedstrijd zal worden", aldus de Franse bondscoach. Het duel tussen de Fransen en Belgen begint maandag 28 september om 20.45 uur.

Video