Peperduur Tottenham blijft kwakkelen: slechtste competitiestart sinds 2008

Tottenham scoort wéér niet en kent slechtste start sinds 2008
Praat mee!

De dramatische seizoensstart van Tottenham Hotspur heeft tegen Everton een vervolg gekregen. De peperdure ploeg van Roberto De Zerbi kwam in eigen huis niet verder dan 0-0 en wacht na vier Premier League-duels nog altijd op de eerste overwinning én het eerste doelpunt. Spurs beleeft daarmee de slechtste competitiestart sinds 2008.

Tottenham begon met veel balbezit aan het duel en speelde regelmatig rond het strafschopgebied van Everton. Het probleem van de afgelopen weken kwam echter opnieuw naar voren: in het laatste derde van het veld wist Spurs nauwelijks gevaar te stichten. Jan Paul van Hecke kreeg vroeg in de wedstrijd nog een mogelijkheid uit een vrije trap, maar de verdediger kreeg de bal niet op doel.

Everton hield vervolgens relatief eenvoudig stand en daardoor gingen beide ploegen met 0-0 de rust in. Na de pauze waren de bezoekers zelfs meerdere keren gevaarlijk. Thierno Barry kreeg een goede mogelijkheid en later was Brennan Johnson dicht bij een doelpunt tegen zijn voormalige werkgever.

De Zerbi probeerde met meerdere wissels alsnog iets te forceren. Mathys Tel, Mohammed Kudus en Lucas Bergvall kwamen binnen de lijnen, terwijl later ook James Maddison zijn opwachting maakte. Tottenham bleef zoeken naar openingen, maar een echte doorbraak kwam er niet.

Daardoor eindigde het duel zoals het begon: 0-0. Tottenham heeft na vier competitiewedstrijden nog altijd niet gewonnen én gescoord en beleeft de slechtste competitiestart sinds 2008. De problemen zijn extra pijnlijk na een zomer waarin de Londenaren honderden miljoenen euro's uitgaven aan versterkingen.