Van der Vaart ziet gemis bij PSV: 'Allerbeste in de Eredivisie'

Rafael van der Vaart is in de NOS Voetbalpodcast erg enthousiast over Joey Veerman, die deze zomer naar Borussia Dortmund vertrok. Volgens de oud-voetballer was 'de Pirlo van SC Heerenveen' in 'zijn ding' de allerbeste van de Eredivisie.
PSV won afgelopen weekend met 1-6 van FC Utrecht en Kodai Sano speelde de hele wedstrijd mee voor de Eindhovenaren. Van der Vaart prijst de Japanner, maar wil Veerman niet vergeten. "Er wordt vaak gezegd: een speler gaat weg en dat loopt het ineens goed. Ik vind die Japanner ook enorm goed spelen, maar totaal anders. Veerman was in zijn ding de allerbeste van de Eredivisie, en nog steeds."
"Ik heb wel altijd gezegd dat hij één tikje te langzaam speelde", plaatst de oud-voetballer een kanttekening. “Toen hij bij Heerenveen speelde noemde ik hem altijd de Pirlo van Heerenveen. Die passing en die rust. In de Champions League speelde hij ook altijd goede wedstrijden, maar dan zag je dat hij iets meer tijd nodig had. Dan kwam hij vaak een beetje in de problemen."
Van der Vaart vraagt zich af of de nieuwe aankopen van PSV het niveau van Veerman kunnen hebben. "Vergeet niet wat hij gedaan heeft voor PSV, dat is wel uniek. Dat moeten die nieuwe jongens nog maar evenaren. Ik hoop dat hij het bij Dortmund ook gaat laten zien. Dan kan hij mij het ongelijk bewijzen, dat hoeft hij niet, maar het zou wel lekker zijn als hij daar uitblinkt."









