Update: Agüero belegt woensdag persconferentie, voetbalpensioen lijkt de reden

Sergio Agüero gaat deze woensdag zijn voetbalpensioen aankondigen, nog geen halfjaar na zijn overstap naar FC Barcelona. De 33-jarige aanvaller viel op 30 oktober uit met hartklachten en zou niet meer in staat zijn om zijn rentree te maken.
In de wedstrijd tegen Deportivo Alavés ging de voormalig Manchester City-speler met hartklachten naar de kant. Barça kondigde destijds aan drie weken te nemen om het herstel te volgen en de effectiviteit van de behandelingen te bepalen. De BBC verzekert nu dat de spits woensdag zijn schoenen definitief aan de wilgen hangt, omdat een voortzetting van zijn carrière niet mogelijk is door de hartkwaal.
Agüero stapte afgelopen zomer over van The Citizens naar FC Barcelona. De aanvaller kwam slechts vijf wedstrijden in actie. De goalgetter wist één keer te scoren: op 24 oktober vond hij het net tegen Real Madrid in de met 2-1 verloren Clásico.
De Argentijn kan terugkijken op een schitterende carrière. Bij Atlético Madrid was hij goed voor 101 doelpunten in 234 optredens en won hij de Europa League. Bij de club uit Manchester staat één moment voor altijd in het geheugen van de fans gegrift: in 2012 schoot hij diep in de blessuretijd City voorbij Queens Park Rangers. Met die goal bepaalde hij de eindstand op 3-2 en zorgde hij hoogstpersoonlijk voor het binnenhalen van de eerste landstitel in 44 jaar tijd.
Update: In het bijzijn van clubpresident Juan Laporta zal Sergio Agüero woensdag om 12.00 uur een persconferentie beleggen. Dat laat de club weten via de officiële kanalen. Verwacht wordt dat de Argentijnse spits zijn voetbalpensioen aan gaat kondigen, wegens aanhoudende hartproblemen.









