‘Domino-effect in Serie A: Fiorentina schakelt door naar Everton-spits na mislopen Zirkzee’

Fiorentina kiest voor Beto na mislopen Zirkzee | VN
Praat mee!

In Italië heeft een spitsencarrousel geleid tot een domino-effect. Nu Joshua Zirkzee op weg lijkt naar Juventus schakelt Fiorentina na het mislopen van de Nederlander door naar Everton-spits Beto, meldt Football Italia.

Meerdere Serie A-clubs zijn enkele dagen voor het sluiten van de transferwindow nog op zoek naar versterkingen voor de voorhoede. Een van de belangrijkste schaakstukken op het bord voor de spitsencarrousel is Zirkzee. De overbodige spits van Manchester United wordt gelinkt aan een terugkeer naar Italië. De Oranje-international werd genoemd bij AS Roma en Fiorentina, maar nu heeft Juventus zich met een bod gemend in de strijd.

Daardoor richt Fiorentina hun pijlen op Beto. Volgens Football Italia hebben La Viola al een akkoord bereikt met Everton om de voormalige spits van Udinese voor 18 miljoen euro over te nemen.

Fiorentina moet ruimte maken voor de komst van de spits en daarom staat Moise Kean op het punt om de club uit Florence op huurbasis te verruilen voor Como. De ploeg van Cesc Fabregas zwaaide op hun beurt tijdelijk Alvaro Morata uit door de spits te verhuren aan de Spaanse tweededivisionist Leganes.

Bij Juventus is ook een spits op weg naar de uitgang. Atlético Madrid aast namelijk op Jonathan David. Als de Canadese aanvaller vertrekt, dan kan De Oude Dame doorpakken om Zirkzee over te nemen van Manchester United.

Video