Engelse pers lovend over 'uitblinkende' Gakpo, teamgenoot moet het ontgelden

De Engelse media zijn eensgezind over dé uitblinker van Liverpool tegen Newcastle United (2-2): Cody Gakpo. De Nederlander maakte, mede door zijn doelpunt, een goede indruk in de seizoensopener.
Gakpo tekende voor de 1-1 en krijgt van ESPN een 7. 'Liverpool's beste aanvaller, vooral in de tweede helft', luidt het oordeel. This Is Anfield deelt eveneens een 7 uit en roept Gakpo uit tot Man of the Match. 'De beste speler van Liverpool en de enige echte uitlaatklep.' De BBC is het meest enthousiast over Gakpo, het medium geeft de Nederlander een 8. 'Dit was een tijdige herinnering aan zijn kwaliteit.'
Over Frimpong zijn de media minder te spreken. Zowel ESPN, de Liverpool Echo als de BBC geeft de rechtsback een 4. Volgens ESPN worstelde hij met Harvey Barnes en was hij aanvallend niet effectief. 'Dit was een teleurstellend optreden.' Ook de Liverpool Echo zag een moeizame wedstrijd van Frimpong, die verschillende mogelijkheden om een goede voorzet af te leveren aan zich voorbij liet gaan. This Is Anfield is met een 5 iets milder, maar ook kritisch. 'Hij ziet er helemaal niet comfortabel uit in een Liverpool-shirt.'
Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch kunnen rekenen op verschillende kritieken. De media zagen beide spelers niet overtuigen tegen Newcastle United en beoordelen dat dan ook met een magere 6 en 5.









