Veerman dolblij na Dortmund-debuut: 'Een speciale dag voor mij'

Veerman dolblij na Dortmund-debuut: 'Een speciale dag voor mij'
Praat mee!

Joey Veerman kijkt met een goed gevoel terug op zijn eerste optreden voor Borussia Dortmund. De middenvelder maakte tegen Bayern München zijn debuut voor de Duitse topclub. Ondanks de nederlaag beleefde Veerman een bijzondere avond.

Veerman maakte zaterdag zijn debuut in het duel om de Duitse supercup. De 27-jarige middenvelder begon op de bank en kwam na 63 minuten binnen de lijnen. Borussia Dortmund stond op dat moment met 0-2 achter. De ploeg kwam in de slotfase nog terug tot 1-2, maar slaagde er niet meer in om een verlenging af te dwingen.

Na afloop overheerste bij Veerman vooral de trots. "Het is iets speciaals om voor Dortmund te spelen", vertelt hij tegenover Sky Deutschland. "Ik keek ernaar uit om voor deze prachtige club in actie te komen. Ik ben blij dat dit duel met Bayern ook meteen mijn eerste wedstrijd was."

Dortmund is voor Veerman geen onbekend terrein. Met PSV speelde hij in 2024 al tegen de Duitse club in de achtste finales van de Champions League. Nu wil de middenvelder zelf met Dortmund hoge ogen gooien. "We willen het goed doen in de Champions League. Ik hoop dat ik daarin een belangrijke rol kan spelen."

Ook tegen Bayern zag Veerman voldoende aanknopingspunten. "We speelden een goede tweede helft. In de slotfase hadden we nog de gelijkmaker moeten maken."