Dit bedrag betaalt PSV bij eventuele aankoop van Geertruida

Dit bedrag betaalt PSV bij eventuele aankoop van Geertruida
Update: 20 augustus 2026 om 17:48
Praat mee!

PSV kan Lutsharel Geertruida na dit seizoen voor vijftien miljoen euro definitief overnemen, meldt Fabrizio Romano. De Eindhovenaren hebben met RB Leipzig een akkoord bereikt over de tijdelijke transfer van de 26-jarige verdediger. PSV heeft een optie tot koop bedongen en kan Geertruida volgend jaar dus definitief vastleggen.

Het Eindhovens Dagblad bevestigt dat PSV heel dicht bij de komst van Geertruida is en dat de club een 'vrije koopoptie' heeft bedongen. PSV is daardoor komende zomer niet verplicht om de 21-voudig Oranje-international definitief over te nemen. Geertruida ligt nog tot medio 2029 vast bij Leipzig. Het bedrag wat PSV zou moeten betalen voor een eventuele aankoop zou rond de 15 miljoen euro liggen.

Geertruida maakte naam bij Feyenoord en vertrok en verliet Rotterdam in 2024 voor twintig miljoen euro. Na periodes bij Sunderland en Leipzig wist de Nederlander echter niet volledig door te breken in een topcompetitie, waardoor PSV de verdediger nu terughaalt naar de Eredivisie.