‘PSG troeft grootmachten af in strijd om Godts: Bayern en Barça waren concreet’

Godts op weg naar PSG: ook Bayern en Barcelona wilden hem | VN
Update: 7 augustus 2026 om 14:58
Praat mee!

Mika Godts is hard op weg naar Paris Saint-Germain. De Belgische vleugelaanvaller van Ajax stond echter ook in de belangstelling van twee andere Europese grootmachten. Bayern München en FC Barcelona waren concreet in de markt voor Godts, meldt De Telegraaf.\

Het spel is inmiddels enkele dagen op de wagen voor een transfer van Godts naar Paris Saint-Germain. Ajax wees een bod van 50 miljoen euro af, maar PSG is bereid om ver te gaan voor de linksbuiten. De Champions League-winnaar is niet de enige topclub in Europa die serieus in de markt is geweest voor Godts. Mike Verweij, Ajax-clubwatcher van De Telegraaf, onthult in de podcast Kick-off dat Bayern München en FC Barcelona ook hebben nagedacht over de komst van de Belg.

Deco, de technisch directeur van FC Barcelona, ​​heeft volgens Verweij meerdere wedstrijden van Ajax bezocht om Godts aan het werk te zien. Bayern zag in de vleugelaanvaller een alternatief voor Ismael Saibari. De Duitse landskampioen koos er uiteindelijk voor om de Marokkaanse WK-ganger los te weken bij PSV, omdat Saibari ook uit de voeten kan in de spits.