'Vinícius Júnior blijft bij Real Madrid na wens van Mourinho'

'Vinícius Júnior blijft bij Real Madrid na wens van Mourinho'
Praat mee!

Vinícius Júnior zal geen transfer maken naar Arsenal deze zomer. Dat meldt Sky Sports dinsdagavond. Hoewel de club uit Londen grote interesse heeft in de Braziliaanse buitenspeler, heeft Real Madrid geen plannen de buitenspeler te verkopen.

Eerder kwam naar buiten dat Arsenal interesse had in de aanvaller, maar The Gunners lijken dus niet op zijn komst te kunnen rekenen. Real Madrid-trainer José Mourinho zou veel waarde zien in Vinicius en wil hem behouden als een van de belangrijkste 'Galacticos'. Hij vroeg daarom aan de clubleiding om hem koste wat kost te behouden.

Volgens Sky Sports heeft Real Madrid 'ondanks de interesse van Arsenal vertrouwen dat Vinicius een nieuw contract gaat tekenen'. De gesprekken over een nieuw contract zullen binnenkort weer van start gaan. De Braziliaan zou inzetten op zo'n 30 miljoen euro netto per jaar.

Video