Mijnans spreekt ambitie uit: 'Dat is een van mijn doelen'

Sven Mijnans heeft duidelijke doelen voor ogen na zijn overstap naar PSV. De middenvelder wil kampioen worden met de Eindhovenaren. Ook heeft hij zijn zinnen gezet op het Nederlands elftal.
"Het is er vorig jaar heel veel over gegaan", zegt Mijnans in gesprek met de NOS als hij gevraagd wordt naar een mogelijke plek bij het Nederlands elftal. "Tenminste heel veel, er worden heel veel namen in het rond gegooid en daar is mijn naam ook voorbijgekomen in de loop van het seizoen. Dat is iets wat een enorme trots is, maar ook iets wat een enorme trots moet zijn om voor het Nederlands elftal te mogen spelen."
Oranje halen is één van de doelen die Mijnans heeft, al vindt hij het lastig dat er veel over het Nederlands elftal gespeculeerd wordt. "Het is lastig dat de media zoveel namen de rondte ingooit. Ik vind dat je dat in het midden moet houden. Het is de taak van de media, maar ik hou mij daar niet zo mee bezig. Als je wordt uitgenodigd moet het een enorme eer zijn om daar aan te sluiten en je te laten zien op een speciaal niveau. Tuurlijk ben je zelf met doelen bezig aan het begin van het seizoen. Wat je wil bereiken bij deze club, wat je wil bereiken of wat je als hoofddoelen hebt. Dit is zeker een van de doelen die ik heb."
"Ik heb zowel voor PSV als voor trainer Peter Bosz gekozen", vervolgt de middenvelder zijn verhaal. "PSV speelt al drie jaar op rij Champions League, dat is iets wat je in het buitenland niet zomaar aangeboden krijgt. Dat is voor mij een punt dat hoog op het lijstje stond. En ik wil kampioen worden." De overstap naar Eindhoven voelt voor Mijnans ook als thuiskomen. "Ik was vroeger eigenlijk best wel een Rotterdammer. Ik ging met mijn opa naar De Kuip, maar mijn vader heeft bijna heel zijn leven bij Philips gewerkt en ook hoog in de top. Mijn vader krijgt nu appjes van oud-collega's om weer af te spreken zodra hij in Eindhoven is. Dat zijn leuke dingen", besluit hij.









