Eerste half-time show ooit tijdens WK-finale: deze grote artiesten treden op

Justin Bieber treedt op tijdens WK-finale 2026 | VoetbalNieuws
Praat mee!

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is er een van primeurs. Nooit was het deelnemersveld met 48 landen bijvoorbeeld zo groot, maar ook is er nog nooit een halftime show geweest tijdens de finale van het toernooi. Dat gaat nu wel gebeuren, met onder anderen Justin Bieber.

In tegenstelling tot Europa zijn halftime shows in de Verenigde Staten heel normaal. Neem de SuperBowl, het wereldwijd meest bekeken sportevenement dat jaarlijks terugkeert. Ook daar wordt altijd een halftime show gegeven.

De FIFA heeft onlangs aangekondigd welke artiesten er tijdens de halftime show van het WK in New York gaan optreden. 

“We zijn er trots op dat Justin Bieber zich bij Madonna, Shakira en BTS voegt als co-hoofdact van de halftime show van de finale van het FIFA Wereldkampioenschap 2026, ter ondersteuning van het FIFA Global Citizen Education Fund en onze missie om de toegang tot kwalitatief goed onderwijs en voetbalmogelijkheden voor kinderen over de hele wereld te vergroten”, aldus FIFA-president Gianni Infantino. “Burna Boy, Gustavo Dudamel en het PS 22 Chorus ft. Coldplay zullen ook aanwezig zijn."

Op zondag 19 juli is de WK-finale in New York. Om 21.00 uur wordt er afgetrapt en dus zal de halftime show zo de klok van 22.00 in volle gang zijn.

Video