Kimmich duidelijk na vroege uitschakeling Duitsland: 'Driemaal in de problemen gekomen'

Kimmich duidelijk na vroege uitschakeling Duitsland: 'Driemaal in de problemen gek
Praat mee!

Joshua Kimmich is duidelijk na de vroege WK-exit van Duitsland. De rechtsback annex verdedigende middenvelder stelt dat zijn teamgenoten en hij gefaald hebben in Noord-Amerika, waar maandag het doek viel na een strafschoppenserie met Paraguay.

Duitsland werd maandagavond uit het WK geschoten door Paraguay. Net als het Nederlands elftal viel het doek voor de Duitsers na strafschoppen. Kimmich, de aanvoerder van het Duitse elftal, houdt na de teleurstelling niet in in gesprek met de aanwezige media in Foxborough. Hij is hard voor zichzelf en zijn teamgenoten.

"Als ik terugblik op de vier wedstrijden die we dit WK gespeeld hebben, dan hebben we niet tegen topteams gespeeld", luidt hij zijn relaas in. "Daarvan hebben we er één overtuigend gewonnen en zijn we driemaal in grote problemen gekomen tegen teams die niet van wereldklasse zijn. Dat is een feit", luiden de harde woorden van Kimmich.


Video