Droomtransfer naar Juventus lonkt voor MVV-talent na slechts 313 minuten in de KKD

Antoine Beydts staat voor een opvallende stap in zijn jonge carrière. De zeventienjarige verdediger van MVV Maastricht lijkt zijn loopbaan voort te zetten bij Juventus, zo meldt Sacha Tavolieri.
Volgens de transferspecialist heeft Beydts zijn contract bij de Italiaanse topclub al ondertekend. De Belg zou binnen afzienbare tijd officieel worden gepresenteerd en in eerste instantie aansluiten bij de jeugdopleiding van Juventus.
De transfer is opmerkelijk te noemen. Beydts kwam afgelopen seizoen slechts vijf keer in actie voor het eerste elftal van MVV. Daarbij verzamelde hij in totaal 313 speelminuten in de Keuken Kampioen Divisie. Toch was dat voldoende om scouts van Juventus te overtuigen.
De linksback maakte begin 2025 de overstap naar MVV en speelde voornamelijk zijn wedstrijden voor de Onder 19. Daarvoor kwam hij uit voor de jeugdopleidingen van RSC Anderlecht, KRC Genk en Standard Luik. In de slotfase van het seizoen kreeg hij zijn kans in de hoofdmacht van de Limburgers.









