Pepi blikt terug op seizoen bij PSV: 'Dat was enorm stressvol en moeilijk'

Pepi blikt terug op seizoen bij PSV: 'Dat was enorm stressvol en moeilijk'
Praat mee!

Ricardo Pepi hoopt deze zomer zijn vorm bij PSV te laten zien op het WK. Dat vertelt hij in gesprek met CBS Golazo. De Amerikaanse spits wil belangrijk zijn voor het gastland, dat hoge verwachtingen heeft voor het eindtoernooi. Ook blikt hij terug op zijn afgeketste transfer naar Fulham.

"Doelpunten in de Champions League helpen veel met mijn vertrouwen", vertelt Pepi. "Ik heb op het hoogste niveau ter wereld gescoord. Dat geeft je het vertrouwen om op het WK te scoren. Ik heb echt veel vertrouwen in mezelf."

De PSV-spits hoopt dit zelfvertrouwen te laten zien op het WK, ondanks de grote druk van het gastland. "We weten dat er veel druk is, maar we zijn hier klaar voor. Als kind wilden we een WK spelen in Amerika. Er is geen betere kans dan deze", aldus Pepi.

In de winter was Pepi dichtbij een vertrek uit Eindhoven, maar de transfer naar Fulham ging uiteindelijk niet door. "Dat was enorm moeilijk. Het was zo dichtbij. Ik weet nog dat de transferwindow bijna dicht was en de transfer bijna afgerond was. Het was stressvol. Toen het uiteindelijk niet doorging, dacht ik: We hebben dit allemaal gedaan en het gaat toch niet door. Uiteindelijk ging ik terug naar PSV en daar ging het prima.''