‘Verrassing op komst in Duitse WK-selectie? Köln-aanvaller kan debuteren op WK’

De WK-selectie van Duitsland wordt donderdag bekend gemaakt door bondscoach Julian Nagelsmann. Duitse media lopen echter alvast vooruit op de zaken. Er wordt een grote verrassing verwacht in de spelersgroep van Die Mannschaft. 1. FC Köln-talent Said El Mala wordt genoemd als een van de aanvallers die zijn opwachting mag maken op het mondiale eindtoernooi.
De 19-jarige El Mala wacht nog op zijn interlanddebuut voor Duitsland, maar Kicker en Kölner Stadtanzeiger melden dat de piepjonge aanvaller, die dit seizoen zijn doorbraak beleefde bij Köln, de voorkeur krijgt boven international Chris Führich.
In de Bundesliga kende El Mala een uitstekend seizoen met 13 goals en 5 assists. Hij werd vorig jaar in november al opgeroepen tijdens de WK-kwalificatiecyclus, maar tot een debuut kwam het nog niet. Nu mag de aanvaller zich volgens Duitse media dus opmaken voor zijn eerste WK-deelname en lonken zijn eerste minuten mogelijk op het mondiale eindtoernooi.









