'Ajax vertrek dreigt voor Beuker en De Jong: Belgisch avontuur ligt in het verschiet'

Beuker zat samen met Siem de Jong op de tribune bij Club Brugge tegen STVV. Volgens VoetbalPrimeur sprak het duo rond de wedstrijd met directeuren Dévy Rigaux en Maarten Dedobbeleer. De aanwezigheid van Beuker voedt de geruchten over een mogelijk vertrek uit Amsterdam.
Beuker werd eind 2023 op advies van Louis van Gaal aangesteld als directeur voetbalzaken bij Ajax. Sinds de komst van Jordi Cruijff lijkt zijn invloed echter kleiner te zijn geworden. Binnen de club zou Cruijff steeds meer beslissingen zelfstandig nemen. Daarbij werkt hij nauw samen met zijn vertrouweling Joël Lara.
Ook Siem de Jong was aanwezig in Brugge. De voormalig Ajacied werkt momenteel als technisch manager binnen het team van Cruijff. Volgens geluiden uit Amsterdam wordt er intern vaker voorbijgegaan aan de scouting en aan projecten van Beuker.
Opvallend genoeg scoorde Carlos Forbs tijdens de 2-0 zege van Club Brugge op STVV. De Portugese buitenspeler vertrok eerder bij Ajax. VoetbalPrimeur meldt dat er inmiddels sprake is van wederzijdse interesse tussen Beuker en Club Brugge.









