Lukaku reageert op afwezigheid bij Napoli: ‘Mentaal uitgeput’

Romelu Lukaku heeft via social media gereageerd op de ophef na zijn keuze om in België te werken aan zijn herstel van een blessure en niet eerder terug te keren naar zijn club Napoli.
Er is commotie ontstaan nadat Lukaku de voorkeur gaf om te herstellen in zijn thuisland in plaats van terug te keren naar zijn werkgever. Die keuze zette kwaad bloed bij Napoli. De Belg is niet volledig fit en de regerend landskampioen wil dat de spits zo snel mogelijk terugkeert. Zijn broodheer dreigt Lukaku uit de selectie te zetten als hij voor dinsdag niet terug is in Napels.
De dag voor het ultimatum heeft de Belgische topscorer aller tijden in een story op Instagram een verklaring gegeven waarom hij is weggebleven bij Napoli. “Dit seizoen is erg zwaar voor me, zowel door de blessure als door persoonlijk verlies. De afgelopen dagen is er veel over mijn situatie gesproken. Het is belangrijk om de hele situatie te verduidelijken.”
De blessure van Lukaku is in België onderzocht. Daarna bleek dat er sprake was van een ontsteking en vochtophoping in zijn heupbuigspier naast littekenweefsel. “Dit is het tweede probleem dat ik heb gehad sinds mijn terugkeer begin november. Ik heb ervoor gekozen om in België te revalideren, zodat ik kan helpen als ik word opgeroepen”, legde Lukaku uit in zijn bericht op social media.
Na de controversie rondom de keuze om na zijn blessure niet terug te keren in Italië, stelt dat 32-jarige spits dat hij zijn club niet in de steek wil laten. “Ik zou Napoli nooit de rug toekeren, nooit. Er is niets wat ik liever wil dan spelen en winnen met mijn team. Maar nu moet ik ervoor zorgen dat ik klinisch honderd procent fit ben, want dat ben ik de laatste tijd niet geweest en dat heeft me mentaal uitgeput.”









