Deze Nederlanders komen zaterdag in actie in de Premier League

Zaterdag staat speelronde 31 van de Premier League op het programma. Onder andere Liverpool en Chelsea zullen in actie komen 21 maart. Welke Nederlanders zullen er zaterdag in actie komen in de Premier League? VoetbalNieuws zet het op een rij!
Brighton - Liverpool
Om 13:30 staat het 'Nederlandse onderonsje' tussen Brighton en Liverpool op het programma. Brighton, de nummer twaalf van de Premier League, zal an gaan treden met Bart Verbruggen, Jan Paul van Hecke en Mats Wieffer. Joel Veltman zal op de bank beginnen. Bij Liverpool zullen Jeremie Frimpong en Virgil van Dijk in de verdediging gaan starten. Voor Ryan Gravenberch en Cody Gakpo wacht er vermoedelijk ook een basisplaats.
Fulham - Burnley
Om 16:00 uur zal er op Craven Cottage afgetrapt worden tussen Fulham en Burnley. Bij Fulham is Kenny Tete al jarenlang onderdeel van de selectie. Bij Burnley is Zian Flemming dit seizoen goed in vorm. De spits heeft dit seizoen zeven doelpunten gemaakt in de Premier League.
Everton - Chelsea
Om 18:30 uur wordt er afgetrapt tussen Everton en Chelsea. Everton is bezig aan een goed seizoen en staat momenteel achtste in de competitie, dat doen ze zonder Nederlanders in de selectie. Chelsea staat momenteel op de zesde plek in de Premier League. Jorrel Hato zal vermoedelijk weer in de basis starten. De verdediger had het in het begin moeilijk bij The Blues, maar is momenteel vaste waarde in de selectie.
Leeds United - Brentford
De dag wordt, om 21:00 uur, afgesloten door Leeds United en Brentford. Pascal Struijk zal vermoedelijk weer in de basis beginnen bij Leeds. Joel Piroe zal genoegen moeten nemen met een plek op de bank. Bij Brentford zal Sepp van den Berg plaatsnemen in het hart van de defensie.









