Duitse media smullen van uitschakeling Barcelona: 'Adiós, Köningsklasse!

De overwinning die Bayern München op FC Barcelona boekte (0-3) smaakt extra zoet. Door de zege van Der Rekordmeister vliegen de Catalanen definitief uit de Champions League. Robert Lewandowski krijgt het zwaar te verduren in de Duitse media.
Het duel tussen Barça en Bayern München stond vooral in het teken van Lewandowski. Voorafgaand op de persconferentie werd er veel over de Poolse goalgetter gesproken, onder andere door Matthijs de Ligt. Ook kwam er een video naar buiten van Thomas Müller, die de spits 'waarschuwde' met de tekst: "We komen er aan, Lewy!"
Na afloop van de wedstrijd is het niet anders. 'Adiós, Köningsklasse', kopt BILD, dat trots is op de prestaties van Bayern München en Lewandowski niet met de pers zag praten. 'Het is geen wonder dat de Poolse spits wegvluchtte. Het had nauwelijks slechter af kunnen lopen voor de ex-Bayern-ster. Lewandowski bleef in beide wedstrijden tegen Bayern doelpuntloos en wordt net als in 2021 uitgeschakeld in de groepsfase van de Champions League.'
Bayern-directeur Hasan Salihamidzic was wat milder voor Lewandowski bij Sport 1. "Lewy was gewoon bij ons in de kleedkamer. We wisselden kort van gedachten, maar gingen niet diep op de materie in. Hij is een goede kerel die we het allerbeste wensen”, aldus de Bosniër, die bijval krijgt van Müller. "Het is altijd leuk om Lewy weer te zien, ongeacht de sport. Natuurlijk voel je mee als je weet wat voor een ambitieuze atleet hij is."









