Real Madrid niet Club van het Jaar: 'Dat vind ik echt absurd, ze wonnen alles'

Marco van Basten kan er niet bij dat Manchester City is uitgekozen tot Club van het Jaar. De voormalig voetballer stelt dat Real Madrid er met de prijs vandoor had moeten gaan.
Van Basten spreekt zijn onvrede uit op Match of the Day van Ziggo Sport. "Dat vind ik echt absurd. Belachelijk. Real Madrid wint én het kampioenschap én de Champions League. Wat kan je nog meer winnen? Liverpool en City maken dan helemaal geen kans. Bij die instanties heb je altijd vreemde beslissingen."
Bij de verkiezing van de Gouden Bal is de Club van het Jaar automatisch de ploeg met de meeste genomineerde spelers. Van Basten vindt het vreemde regels. "Tsja, ik kan het niet meer volgen en ik wil het niet meer volgen. Wat een onzin", besluit Van Basten.
Karim Benzema won de grote verkiezing en werd Speler van het Jaar. Alexia Putellas sleepte de prijs voor de vrouwen in de wacht en FC Barcelona-jongeling Gavi werd verkozen tot beste talent van het jaar.









