Emmen en Volendam delen de punten: Vitesse nieuwe hekkensluiter van de Eredivisie

FC Emmen en FC Volendam hebben elkaar vrijdagavond in evenwicht gehouden. Door goals van Walid Ould-Chikh en Ahmed El Messaoudi werd het 1-1 op De Oude Meerdijk.
Emmen begon sterk aan het thuisduel en kreeg via Mark Diemers de eerste kans van de wedstrijd. De oud-Feyenoorder zag zijn inzet gekeerd worden door een goed keepende Filip Stanković. Volendam had het erg lastig in Emmen en mocht blij zijn dat de thuisploeg niet de voorsprong nam. Ole Romeny stuitte op de doelman van Volendam en ook Jeroen Veldmate kon met twee kopballen niet voor de openingstreffer zorgen. Na een half uur spelen leek Diemers de bal in de kruising te jagen, maar Stanković redde andermaal uitstekend.
Waar de eerste helft Emmen de dominerende ploeg was, kroop Volendam in de tweede helft meer uit hun schulp. Na een uur spelen bracht invaller Ould-Chikh de bezoekers met een afstandsschot op een 0-1 voorsprong. Enkele minuten later werd de stand alweer gelijkgetrokken. El Messaoudi schoot raak nadat hij eerder een niet te missen kans om zeep hield: 1-1. In het restand van de wedstrijd gebeurde er weinig spectaculairs en dus delen Emmen en Volendam de punten. De Emmenaren zijn door het gelijke spel terug te vinden op de zestiende plek op de ranglijst. De ploeg van trainer Wim Jonk staat zeventiende en geeft de rode lantaarn door aan Vitesse.









